X

Par mums

Laipni lūgti SIA VSM serviss uzņēmuma mājas lapā

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VSM serviss" veiksmīgi strādā automašīnu aprīkošanā ar auto gāzi kopš 2004. gada, SIA "VSM serviss" ir uzņēmums, kurš attīstās līdzi mūsdienu tehnoloģijām.

Iegādājoties automašīnas ar moderniem dzinējiem, tie ir jaudīgi un ekonomiski, tomēr vienmēr ir jārod iespēja papildus ieekonomēt arī šādiem dzinējiem - FSI; TSI; TFSI; EcoBoost; DISI; GDI. Auto gāzes uzstādīšana iepriekšminētajiem dzinēja tipiem Baltijas teritorijā nebija iespējama līdz 2013. gadam, kad SIA "VSM serviss" kļuva par ICOM JTG Importētāju un autorizētu uzstādītāju Baltijas valstīs (apstiprinājumam sekot saitei - http://www.icomitalia.it/nel-mondo/ ) , kas dod iespēju Jums piedāvāt pasaulē plaši izmantoto un pazīstamo gāzes iekārtu gan klasiskajiem benzīna dzinējiem - 5. paaudze ICOM JTG NEW, gan tiešās iesmidzes benzīna dzinējiem - 6. paaudzes gāzes iekārtu ICOM JTG HP.

Jaunums!!!:

Spied šeit lai uzzinātu vairāk ->>> 6. Paaudze Vialle Direct BlueEsam priecīgi paziņot par iespēju uzstādīt Itāļu gāzes iekārtas Landi Renzo - esam kļuvuši par importētājiem Latvijā un Igaunijā! - (apstiprinājumam sekot saitei -  https://landirenzo.com/us/installers-natural-gas-lpg-systems)
Landi Renzo piedāvājums: - https://balticlpg.lv/lv/pakalpojumi/cenas/uzstadisana-4-paaudzes-gazes-iekartas/

Auto ražotāji lēnām, tomēr mērķtiecīgi atsakās no standarta degvielas barošanas sistēmām un pāriet uz tiešās iesmidzināšanas sistēmām. Iemesls - ekonomija, ekoloģija un jauda - tieši tas, ko Jūs kā gala patērētājs vēlaties.
Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk - kontakti.

Degvielas izmaksu kalkulators
Benzīna patēriņš
12.5 l / 100 km
Nobraukums
30000 km
Degvielas cena Benzīns
1.35
Gāze
0.54
Izmaksas
Ietaupīts