X

Par mums

Lipni lūgti SIA VSM serviss uzņēmuma mājas lapā

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VSM serviss" veiksmīgi strādā automašīnu aprīkošanā ar auto gāzi kopš 2004. gada, SIA "VSM serviss" ir uzņēmums, kurš attīstās līdzi mūsdienu tehnoloģijām.

Auto ražotāji lēnām, tomēr mērķtiecīgi atsakās no standarta degvielas barošanas sistēmām un pāriet uz tiešās iesmidzināšanas sistēmām. Iemesls - ekonomija, ekoloģija un jauda - tieši tas, ko Jūs kā gala patērētājs vēlaties.
Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk - kontakti.

Mūsu piedāvājuma klāsta gāzes iekārtu ražotāji:
Prins alternative fuel systems & components
video spied šeit - VSI-3 DI: revolucionāra LPG sistēma

Prins: Mēs esam patiesi lepni iepazīstināt ar mūsu jaunāko produktu: unikālu un revolucionāru VSI-3 DI LPG sistēmu, kas piemērota dažādiem transportlīdzekļiem, kas aprīkoti ar benzīna dzinēju, kur degviela tiek tieši iesmidzināta dzinējā ( DI — tiešā iesmidzināšana). Prins AFC-3.0 DI dators, kas tiek uzskatīts par sistēmas sirdi, nodrošina vispārēju sistēmas vadību, drošību un efektivitāti. Prins reduktors eVP-500 nodrošina pareizu LPG padeves plūsmu visos ekspluatācijas apstākļos automašīnām līdz 500zs. Keihin LPG sprauslas ir pazīstamas ar savu precizitāti, izturību un ātrumu. Kopā ar mūsu globālo tīklu mēs esam gatavi nākotnei.
shematisks attēls PRINS VSI-DI3

 

            LPG ir pasaulē vislabāk pārdotā alternatīvā degviela, un tā ir pieejama daudzās degvielas uzpildes stacijās.Esam priecīgi paziņot par iespēju uzstādīt Itāļu gāzes iekārtas Landi Renzo - esam kļuvuši par importētājiem Latvijā un Igaunijā! - (apstiprinājumam sekot saitei -  https://landirenzo.com/us/installers-natural-gas-lpg-systems)
Landi Renzo piedāvājums: - https://balticlpg.lv/lv/pakalpojumi/cenas/uzstadisana-4-paaudzes-gazes-iekartas/


Iegādājoties automašīnas ar moderniem dzinējiem, tie ir jaudīgi un ekonomiski, tomēr vienmēr ir jārod iespēja papildus ieekonomēt arī šādiem dzinējiem - FSI; TSI; TFSI; EcoBoost; DISI; GDI. Auto gāzes uzstādīšana iepriekšminētajiem dzinēja tipiem Baltijas teritorijā nebija iespējama līdz 2013. gadam, kad SIA "VSM serviss" kļuva par ICOM JTG Importētāju un autorizētu uzstādītāju Baltijas valstīs (apstiprinājumam sekot saitei - http://www.icomitalia.it/nel-mondo/ ) , kas dod iespēju Jums piedāvāt pasaulē plaši izmantoto un pazīstamo gāzes iekārtu gan klasiskajiem benzīna dzinējiem - 5. paaudze ICOM JTG NEW, gan tiešās iesmidzes benzīna dzinējiem - 6. paaudzes gāzes iekārtu ICOM JTG HP.

Degvielas izmaksu kalkulators
Benzīna patēriņš
12.5 l / 100 km
Nobraukums
30000 km
Degvielas cena Benzīns
1.35
Gāze
0.54
Izmaksas
Ietaupīts